Doorlopende lessen zwangerschapsyoga
Tijdens Relax & in balans voor zwangeren neem je bewust de tijd om te vertragen.
Met zachte zwangerschapsyoga, ademhaling en diepe ontspanning zak je uit je hoofd en kom je weer in contact met je lichaam. Een moment om spanning los te laten, op te laden en je voor te bereiden op wat komen gaat.
Deze lessen zijn indoor en werken met hetzelfde flexibele knipkaartsysteem als de ZwangerFit Outdoorlessen. Zo kies je per week wat jij nodig hebt: beweging in de buitenlucht, ontspanning op de mat, of een combinatie van beide.
Relax & in balans zwanger is dan ook goed te combineren met de ZwangerFit lessen op woensdag en zaterdag. Samen vormen ze een krachtige basis voor een sterke, ontspannen zwangerschap waarin jij leert luisteren naar je lichaam en vertrouwen op jezelf.
Gun jezelf dit rustmoment.
Puur zwangerschapsyoga | met ruimte om te kiezen
Relax & in balans zwanger bestaat uit doorlopende lessen met een flexibel knipkaartsysteem. Je kunt op elk moment instromen en per week voelen waar jij behoefte aan hebt. De focus ligt volledig op ontspanning, lichaamsbewustzijn en het creëren van rust en ruimte tijdens je zwangerschap.
Deze lessen zijn geen bevallingsvoorbereiding. Ze ondersteunen je welzijn en helpen je te ontspannen, maar bereiden je niet inhoudelijk voor op de bevalling.
Wil je je wél gericht en volledig voorbereiden op de bevalling, dan zijn de cursussen Zwanger, fit & in balans® of Bevallen doe je samen daarvoor bedoeld.
Ontspannen lichaam & rust in je brein
Met Relax & in balans zwanger creëer je ontspanning in je zwangere lijf en rust in je (aanstaande) moederbrein. De oefeningen gericht op hoofd-hart-buik helpen je op een fijne en verantwoorde manier bewust en ontspannen je zwangerschap te beleven en contact te maken met je baby in je buik.
Ontspanning heeft een bewezen effectieve meerwaarde bij de beleving van je bevalling, en da's mooi meegenomen!
Voordelen voor jou:
Zo ondersteun je jouw lichaam én geest optimaal tijdens de zwangerschap en breng je rust in deze levensveranderende fase.
Praktische informatie
Hier vind je meer informatie over de tarieven van leskaarten, de locatie en het reserveren van je les.
Tarieven leskaarten
De tarieven voor de leskaarten zijn:
6 lessen € 94,
14 lessen € 188,-
22 lessen € 282,-
En doe je tegelijkertijd de cursus Zwanger, fit & in balans, dan krijg je korting en betaal je voor
6 lessen € 84,-
14 lessen € 168,-
22 lessen € 252,-
Locatie & reservering
Deze trainingen vinden plaats in onze studio in Barendrecht.
A Beautiful Balance
Muziekplein 28
2992 GH Barendrecht
Er zijn yogamatten en props aanwezig.
Graag zelf een drinkfles en een badlaken of yogahanddoek meenemen.
Maak kennis met onze docenten
Deze trainingen worden gegeven door Jacqueline, en incidenteel door Caroline of Esther.
Jacqueline
Jacqueline is fysiotherapeut, trainer en coach rondom zwangerschap.
Al meer dan 35 jaar begeleidt ze met aandacht, passie en plezier aanstaande ouderparen in hun voorbereiding op de bevalling.
Als verbinder helpt ze vrouwen om in vertrouwen, autonomie en ontspanning de zwangerschap en bevalling te beleven.
Caroline
Caroline is Cesartherapeut en gespecialiseerd in het behandelen van bekkenklachten rondom de zwangerschap.
Met aandacht en deskundigheid helpt ze vrouwen om hun houding en beweging in balans te brengen.
Haar doel is dat vrouwen inzicht en vertrouwen krijgen in hun eigen lichaam.
Esther
Esther heeft een achtergrond als fitnessinstructeur met een passie voor yoga.
Ze brengt kracht, adem en aandacht samen in haar lessen, waarin fysieke inspanning en ontspanning elkaar versterken.
Met enthousiasme en zorg begeleidt ze vrouwen tijdens de zwangerschap in een belangrijke fase van groei en verandering.